Wynajmujesz mieszkanie, którym zarządza Jawa Nieruchomości? Ta strona jest dla Ciebie.
Szukasz mieszkania do wynajęcia? Ta strona jest również dla Ciebie.

Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać nr telefonu: 577 510 301, aby się z nami skontaktować w sprawie mieszkania, które wynajmujesz lub kiedy szukasz mieszkania odpowiedniego dla siebie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00 i wtedy odbieramy telefony. W inne dni i o innych godzinach możesz zawsze napisać sms na ten numer lub e-mail na adres: zarzadzanie@jawanieruchomosci.pl, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Jeśli jesteś najemca mieszkania, którym zarządzamy i masz dostęp do platformy SON możesz zgłosić usterkę lub skontaktować się z nami logując się do swojego profilu i korzystając z odpowiedniego formularza.

Nie wiesz czy usunięcie AWARII jest po stronie właściciela czy też powinieneś usunąć ją sam? Spójrz poniżej.

 

Po co NAJEMCY polisa OC?

Posiadając polisę OC chronisz się przed tym, aby nie musieć pokrywać kosztów związanych z przypadkowymi zniszczeniami w mieszkaniu, które nie są Twoją własnością. Jest to najlepsze rozwiązanie dla obu stron umowy najmu. Polisa OC uwzględnia zarówno zniszczenia stałych elementów jak np.: ściany, zabudowa kuchenna, jak i ruchomości pełniących funkcję wyposażenia mieszkania jak np.: urządzenia elektroniczne AGD, RTV jak i meble.
Twoja polisa obowiązuje również kiedy szkoda została wyrządzona przez dziecko, zwierzę lub osobę którą zaprosiłeś, czy taką, która zastała zatrudniona przez Ciebie np. do przeprowadzki czy do wymiany kranu.
Pamiętaj, że polisa OC jest przypisana do Ciebie, a nie do nieruchomości. Jeśli zmienisz mieszkanie, Twoja polisa zmieni je razem z Tobą. Niewielkim kosztem ochronisz siebie, właściciela mieszkania i sąsiadów jednocześnie.