DOM Z POTENCJAŁEM DLA RODZINY/ JARY / BYDGOSZCZ

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
659 000 PLN , Pow. 145 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
145 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Bydgoszcz Jary , Michała Drzymały
Rok budowy:
1960
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
JAW713185
Powierzchnia działki:
472 m2
Cena za m2:
4 545 PLN
Zapraszam do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej na malowniczym osiedlu Jary w Bydgoszczy. Ten uroczy dom, który przez lata był domem dla trzech rodzin, dzisiaj oferuje niepowtarzalne możliwości i potencjał, który tylko czeka, aby zostać odkrytym przez nowych właścicieli.

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Pokazujemy dokładną lokalizację, zatem właściciele proszą o uszanowanie prywatności i kontakt bezpośrednio z naszym biurem.

Dom o powierzchni użytkowej 145m2 posadowiony jest na działce o powierzchni 472 m2, ogrodzonej z każdej strony, a niemały zakątek ogrodu daje możliwość aranżacji go wg własnych potrzeb. Dodatkowo na działce znajdują się także dwa połączone garaże murowane wolnostojące.

Cały dom jest podpiwniczony, dzięki czemu zyskać można dodatkową przestrzeń do zagospodarowania według własnych potrzeb.

W 2013 roku w całym domu wymieniono okna na PCV, dom został także ocieplony oraz położono nową elewacje i wymieniono dach.

Dom wymaga generalnego remontu wewnątrz, jednak warto zauważyć, że taka inwestycja otwiera drogę do stworzenia wymarzonego domu, dostosowanego do własnych preferencji i potrzeb. Teraz jest idealny moment, aby przekształcić ten dom w swoje nowe miejsce, które będzie w pełni odzwierciedlać Twoją wyjątkową wizję domowego raju.

Ważnym podkreślenia jest również fakt, że w domu wszystkie media są miejskie, a koszty utrzymania niewielkie. Rownież ogrzewanie jest miejskie, jednak węzeł cieplny wymaga modernizacji, by zoptymalizować koszty ogrzewania zwłaszcza zimą.

Jednym z unikalnych atutów tego domu jest fakt, że posiada 2 osobne wejścia, 2 łazienki, 2 WC, ale również aż 3 osobne kuchnie. Choć dla niektórych może to wydawać się niekonwencjonalne, to właśnie ta cecha daje przyszłym mieszkańcom niezrównane możliwości. Dzięki trzem kuchniom istnieje potencjał do stworzenia osobnych stref dla rodzin wielopokoleniowych lub możliwość przekształcenia części domu w siedzibę własnej firmy z zapleczem socjalnym. Można także zlikwidować kuchnie i połączyć te pomieszczenia z pozostałymi, zyskując przestronne przestrzenie.


Cena domu jest do negocjacji, a właściciele otwarci są na rozmowy w tym temacie.


Poszukujesz podobnej nieruchomości i uważasz, że ta nieruchomość może stać się Twoim domem na kolejne lata? Koniecznie umów się na prezentację. Zadzwoń 571-510-309

Do usłyszenia,
Monika WiśniewskaKREDYTY:
Zapewniamy fachową pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Nasz doradca kredytowy wybierze dla Państwa najkorzystniejszą ofertę.


Nota prawna:
Powyższy opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Podlega aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail